Şiir Ve Mizah Bölümü

2017 yeni yıl Kutlama mesajları

2017 yeni yıl Kutlama mesajları
2017 yeni yıl Kutlama mesajları

yeni yıl mesajları kutlama Mesajları 2017

2017 Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle yeni yılınız kutlu olsun.

2017 Yılında yüzünden gülücükler, gönlünden sevgiler eksik olmasın mutlu yıllar.

2017 Yılında Kendinizle barışık yepyeni bir yıl diliyorum

Her yeni yıl bir başka güzel.. 2017 yeni yıl sizlere hayatınız boyunca unutamayacağız güzellikler yaşatsın. 2017 Yılında başarılar sizinle olsun.
2017-yeni-yil.jpg

Yeni Amaç, Yeni Düşler, Yeni Başarılar Her zaman Sizleri Bekliyor. Hataları unutun. Şüphesiz Başarı sizindir. 2017 Yeni Yılınız kutlu Olsun

Gitti 2016 Geldi 2017 Değişim zamanı, yeni yılda değişen şeyler hayatınızda hep olumlu olsun.

Yeni Yılınızda Yuvanızda mutluluk hiç eksik olmasın. Nice senelere..

2017 Umut yılınız olsun sağlık güzellikler sizinle olsun.

2017 Yılınız huzurlu olsun Rabbim yar ve yardımcınız olsun..

2017-yeni-yılınız-kutlu-olsun.jpg
2016 Yılında da hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğimle. Mutlu huzurlu ve sağlıklı seneler.

2016 yılının sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirmesi dilekleriyle. Neşe dolu yıllar!

Önümüzdeki yıl öyle bir yıl olsun ki, bitirmek üzere olduğumuz bu yılın tüm olumsuzluklarını bize unutturabilsin. İsteklerimizin gerçekleşeceği bir yıl dileğiyle.

Seninle geçirdiğimiz her yıl ömrüme ömür katan en güzel senelerdi. Yanında zamanın durduğu karımla daha nice senelere. Yeni yılımız kutlu olsun karıcım…

YENİ YILDA; Hayatı tutabilmek, Sevgiyi kaçırmamak, Keşke dememek için düşlerini ikiyle çarp bu kez… Ve onları gerçekleştirecek zamanı ayır kendine… MUTLU YILLAR!!

Yeni gelen 2017 Yılında huzur mutluluk umut ediyoruz.içimizi tatlı bir heyecan kaplıyor.Heyecanımız coşkuyla birleşip sonsuz huzur ile birleşiyor.

Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim ömrümde sevdiklerim vardır yeni yıla ayrı girerken üzüldüğüm. 2017 Yeni yılınız kutlu olsun!

Sıkıntılarımızı,üzüntülerimizi,hastalıklarımızı 2016 ile uğurlayalım,2017 güzellikler,sevinçler,sağlıklı bir ömür getirsin bize..Mutlu yıllar

yeni-yil-2017.jpg
Her yeni yıl ,yeni tazelenen sevgilerin habercisidir.2017 yılıda böyle olsun ama hep güzel olsun.Nice yıllara..
Bir yılı daha tüketmenin hüznü yerine, bir yıldan daha kurtulmuş olmanın sevincini yaşamayı tercih ediyoruz. Ne diyelim, gelen gideni aratmasın. İyi seneler.

Her yeni yıl, yeni tazelenen umutların, çoğalan sevgilerin habercisidir. Bu yıl da böyle olsun ama hep güzel olsun. Nice yıllara.

Keşke dediğiniz herşey bu yılda ayağınıza gelsin.2017 uğur getirsin hayatınıza.Hep gülücükle geçsin yeni yıl,üzüntü,gam,keder kalsın geride.MUTLU YILLAR

2017 yılında da hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğimle. İyi ve sağlıklı seneler!
Mutluluk bankasının sevgi şubesinde, 2017 nolu hesabınıza, 365 gün daha yatırılmıştır. Mutlu bir şekilde harcamanız dileğiyle. Mutlu yıllar.

Yine yeni bir yıl var kapımızda. 2017 yılına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle, iyi seneler!

Bembeyaz yağan kar, ne yaşanmışsa yaşansın örter geçmişin hatalarını… Yeni bir gelecek sunar bize ve yeni bir başlangıç… 2017 yılınız kutlu olsun…

Şeker gibi tatlı, masal gibi güzel bir 2017 yılı diliyorum..

Yeni yılda tüm dargınlıkların bitmesi ve barış içinde yaşanması dileğimle…

Nerede hayat varsa, orada umut da vardır. Yeni yılda tüm ümitlar ve başarılar seninle olsun. Mutlu huzurlu yıllar dilerim

Meleklerin kıskanacağı kadar mutlu, tıbbın şaşıracağı kadar sağlıklı, tarihin yazamayacağı kadar güzel ve huzurlu günler geçirmen dileğiyle. Yeni yılınız kutlu olsun.

2017 Yılı bizlere kutlu olsun.. 2017 Yılı sizlere de kutlu olsun.. Sağlık, başarı ve mutluluk dolu olsun..
Yeni Yılımız 2017 De , her şeyin gönlünüzce olmasını diler, tüm beklentilerinizin gerçekleşmesini temenni ederim. Mutlu yıllar…

Bin damla serpilsin yüreğine, bin tatlı mutluluk dolsun günlerine, bin bir hayalin gerçekleri bulsun, her türlü duaların kabul olsun,2017 yılın kutlu olsun.

2016 geçti gitti. Mutluluğun ömür boyu devam etmesini, yaşantında hiçbir şeyin seni üzmemesini diler ve 2017 yılını en içten dileklerimle kutlarım.

Dertleriniz kum tanesi kadar küçük, sevinçleriniz nisan yağmuru kadar bol olsun. Bu gününüz ve yeni 2017 yılınız neşeyle dolsun. Mutlu yıllar.

Baharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi yeni yılda da tüm güzelliklerin sizinle olması dileğiyle? Nice mutlu yıllara!

Yine bir yıl başı yaklaşıyor bu yıl başı sevdiklerinizle birlikte mutlu huzurlu bir yıla başlangıç yapmanızı ve tüm yılınızın aynı güzellikte geçmesini diliyorum.

 

sizlere www.blogperest.com farkıyla sunulmuştur

Blog Yazarı

Yorum Yaz

Yorum Yazmak İçin Tıklayın

Sizde Bir Yorum Bırakın

%d blogcu bunu beğendi: