Google Allo sohbet uygulaması gizlilik kurallarını zayıflatıyor
Google Allo sohbet uygulaması gizlilik kurallarını zayıflatıyor
içinde

Google Allo sohbet uygulaması gizlilik kurallarını zayıflatıyor

Allo Resim telif hakkı Google Resim başlığı Google’ın yapay zeka gelişmiş sohbet uygulaması Android ve iOS’ta çalışır

Google, yeni sohbet uygulamasını daha önce vaat ettiğinizden daha zayıf gizlilik koruma önlemleriyle başlattı.

Şirket başlangıçta Allo’daki konuşmaların yalnızca sunucularında geçici olarak depolanacağını ve yetkililerin erişim talep etme imkanını kısıtladığını söylemişti.

Ancak, Verge haber sitesi, Google’ın şu anda kullanıcılar için veriyi beklemediğini açıkladı. Bunu durdurmak için etkin önlemler alın.

Google, U dönüşünü onayladı.

Gizlilik kampanyacıları, halkın kayıtlarının nasıl ele alındığı konusunda bilgilendirilmelerini gerektiğini söylüyor. < img width = "100%" src = "http://www.blogperest.com/wp-content/uploads/2018/04/google-allo-sohbet-uygulamasi-gizlilik-kurallarini-zayiflatiyor-5adc84c410a64.jpg"> Telif hakkı Telif hakkı Google Resim yazısı Assi Uygulamada @Google yazarak stant çağrılır

Örneğin, iki kişi İtalyan yemeğini tartışıyorsa, Asistan sohbette yakınlardaki restoranların ayrıntılarını veya bir yemeği nasıl hazırlayacağını sorabilir. < Google’ın destek dokümanları, bir kullanıcının sohbet geçmişini silmeyi ve "daha kişiselleştirilmiş bir deneyim" sunmak için kullanıcıların verilerinin elinde tuttuğunu eklemeyi seçebileceğini belirtir.

Ancak, ilk istendiği zaman, şirket, sorulmadan sohbetlerin silinmesi planlarının kaldırılıp bırakılmadığını açıklayamadı.

Allo, Verge’ye bir bağlantı sağlayarak gizlilik sorgularını ele aldı. _91326237_13a5df90-1bce-429f-ace8-d8aa3e Resim yazısı Allo, Verge’nin haber sitesine gizlilikle ilgili istekleri ifade eder

Ancak, bir sözcü politika değişikliğini daha sonra doğruladı.

“Kullanıcılara, Google Allo’daki verileri üzerinde şeffaflık ve kontrol sağladık” BBC’ye söyledi.

“Yaklaşımımız basit – siz silmeyi tercih edene kadar sohbet geçmişiniz sizin yerinize kaydedilir. Tek mesajları veya tüm sohbetleri silebilirsiniz.”

‘ Akıllı deneyim ‘ h2>

Allo bir Gizli mod sunar; bu da Sohbeti dinlemenin veya yetkililerin şifrelenmemiş bir kopyasını almasını engelleyen bir biçimde sohbetleri şifreler – ancak bu varsayılan olarak etkin değildir. < /

Bu contr WhatsApp’in yaklaşımıyla, sadece teslim edilene kadar mesajlar tutan telsizler ve Telegram ve Apple’ın iMessage, kullanıcıların iletişimini asla taramayacağına söz veriyor. _91326843_db79c98b-9213-4056-9390-46f7ee Resim telif hakkı Google Resim başlığı Google, yıllık geliştirici etkinliğinde Allo’yu açıkladı IHS Teknoloji danışmanlığından Jack Kent şöyle diyor:

“Sadece mesajlaşma değil Bir kullanıcı edinme hakkında, kullanıcı ağını edinme hakkında.

“Google bunu daha akıllı bir mesajlaşma deneyimi sunarak yapmaya çalışıyor ve bunun kullanıcılarıyla ilgili bilgi edinmek için veriye ihtiyacı var.

” Fakat bu konuda dikkatli olmalı Bunu nasıl iletir? “

Sen Ne düşünüyorsun?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 + 5 =

HQ ıvır zıvır şeyler: Binlerce para veren ücretsiz bir uygulama

HQ ıvır zıvır şeyler: Binlerce para veren ücretsiz bir uygulama

Google'ın SMS değişimi kullanıma hazır

Google’ın SMS değişimi kullanıma hazır