Teknoloji

İnternet neden yavaş?

İnternet neden yavaş?
İnternet neden yavaş?

Türkiye genelinde başta Facebook olmak üzere neredeyse tüm sosyal medya platformlarında büyük bir internet yavaşlaması söz konusu. Bugün saat 14:15 itibari ile başlayan yavaşlama tüm kullanıcılar tarafından özellikle tarayıcı kullananlarda hissedilmekte. Sadece Facebook ile kalmayan bu yavaşlamaya Whatsapp, Instagram ve Twitter da katıldı. Konu hakkında henüz bir açıklama gelmedi.

Facebook’a erişim sorunu

Türkiye genelinde yaşanan bu erişim sıkıntısı hala devam etmekte  ve %69’luk bir erişim sorunu yaşanmakta. Sık kullanılan fotoğraf sosyal ağı Instagram ve dünyanın en çok kullanılan mesajlaşma programı Whatsapp‘ta da benzer sorunlar baş göstermekte. Facebook‘ta yaşanan erişim sıkıntısına benzerlik gösteren bu durum, kullanıcıların canını sıkmakta.

İntenet neden yavaş? Bağlantı sorunu ne zaman çözülür?

Yaşanan bu bağlantı sorununun kısa sürede çözülmesi beklenirken, konu hakkında henüz hiç bir açıklama yok. Akıllara hemen geçmişte yaşanan kısıtlı erişim olayları geliyor . Ancak, ilgili konumlardan da henüz bu yavaşlama ve erişim sorunu hakkında bir açıklama gelmedi. Umalım da en kısa zamanda düzeltilir veya ilgili makamlardan bu erişim sorunu hakkında bir açıklama gelir.

sizlere www.blogperest.com farkıyla sunulmuştur

Blog Yazarı

Yorum Yaz

Yorum Yazmak İçin Tıklayın

Sizde Bir Yorum Bırakın

%d blogcu bunu beğendi: