Teknoloji

iPhone X kılıfı telefonun kendisinden bile pahalı

iPhone X kılıfı telefonun kendisinden bile pahalı
iPhone X kılıfı telefonun kendisinden bile pahalı

Her yıl olduğu gibi Apple‘ın yeni iPhone modellerini duyurması ile birlikte büyük bir çılgınlık daha başladı. Sabah saatlerinde ülkemizde de satışa çıkan iPhone 8 ve iPhone 8 Plus için kuyruklar oluşturulduğuna dair haberleri sizlerle paylaşmıştık. Tabi firmanın iPhone 8 dışında merak edilen bir modeli daha bulunuyor, o da iPhone X.

iPhone X kılıfı telefonun kendisinden bile pahalı

iPhone’un 10. yılına özel olarak geliştirilen iPhone X, ekran kasa oranı ve diğer özellikleri ile ön plana çıkan bir telefon. Tabi bu telefonu aldığınızda eminim kılıfsız kullanan olmayacaktır. Hal böyle olunca firmalar da farklı farklı kılıf seçenekleri ile karşımıza çıkıyor. Gray firmasının iPhone X için tasarladığı kılıf ise diğerlerinden biraz daha farklı. çünkü bu kılıfın fiyatı iPhone X’in kendisinden bile daha pahalı.

Titanyum bir malzemeden yapılan bu kılıf farklı açılarda farklı renklere bürünme gibi özelliklere de sahip. Normal sürümü 645$ olan kılıfın Advent Aurora isimli bir diğer versiyonu ise tam 1295$’dan satışa çıkıyor. Zaten aynı modelin 6 ve 6S sürümleri de 1.000$ civarı satılıyordu. Sizi bilmem ama bu telefon ve bu kılıfı alacak olsaydım herhalde akıllı telefonumun yemek yapmasını felan da bekleyebilirdim. Siz ne düşünüyorsunuz, sizce bu kılıf beklenen ilgiyi görebilir mi?

sizlere www.blogperest.com farkıyla sunulmuştur

Blog Yazarı

Yorum Yaz

Yorum Yazmak İçin Tıklayın

Sizde Bir Yorum Bırakın

%d blogcu bunu beğendi: