Teknoloji

İstanbul’da iPhone 8 kuyruğu

İstanbul'da iPhone 8 kuyruğu
İstanbul'da iPhone 8 kuyruğu

Akıllı telefon ya da iPhone çılgınlığı tüm dünyada devam ettiği gibi ülkemizde de önü alınmayacak bir seviyeye geldi. Daha geçtiğimiz günlerde telefonu denize düştüğü için koca gemiden atlamaya çalışan Çinli bir kızın haberleri ile karşılaşmış ve feryatlarına şahit olmuştuk.

İstanbul’da iPhone 8 kuyruğu

Tabi bu çılgınlığın en tepesinde ise Apple firmasının çıkardığı iPhone modelleri bulunuyor. Her yeni modelde adından söz ettiren Apple, özellikle yurt dışında satın almak isteyenlerin günler öncesinden girdiği kuyruklar ile gündeme geliyordu. Benzer bir kuyruk haberi ise İstanbul’dan geldi.

Türkiye’de bugün itibari ile satılan iPhone 8‘in ilk satışları gece açılışları ile yapıldı. 00:00 itibari ile satılan cihazı almak için doğal olarak iPhone hayranları da kuyruk oluşturmaya başlamış. Kimi kullanıcı saatler öncesinden kuyruğa girerken bazı şanslı kullanıcılar ise açılış sonrası 15-20 dakika bekleyerek telefonlarına kavuşmuş. 4.199 TL ve 5.549 TL arasında değişen fiyatlara sahip olan iPhone 8’e ilk kavuşan kullanıcılar ise çok mutlu olduklarını dile getirmişler. 

İstanbul'da iPhone 8 kuyruğu

Açıkçası gece açılışları, özellikle yıllarca beklenen oyun, film ya da özel ürünlerde oldukça heyecanlı olabiliyor. Dahası aynı hobileri paylaşan kişiler ile tanışıp, muhabbet edebiliyorsunuz. benzer bir uygulamanın her yıl çıkan bir ürün için yapılmasına ise bir türlü anlam veremiyorum. Siz ne düşünüyorsunuz?

sizlere www.blogperest.com farkıyla sunulmuştur

Blog Yazarı

Yorum Yaz

Yorum Yazmak İçin Tıklayın

Sizde Bir Yorum Bırakın

%d blogcu bunu beğendi: