'Orta Dünya: Savaş Gölgesi' mikro hareketleri kaldırıyor
'Orta Dünya: Savaş Gölgesi' mikro hareketleri kaldırıyor
içinde

‘Orta Dünya: Savaş Gölgesi’ mikro hareketleri kaldırıyor

Orta Dünya: Shadow of Shadow’un mikro transferleri, Ekim 2017’de piyasaya sürüldüğünde geri tepmeye neden oldu.

DAHA FAZLA OKUYUN: Pup, şiddet içeren video oyunlarını onaylamıyor p > div>

Artık oyun, yeni bir güncelleme ile birlikte mikro transferleri tamamen ortadan kaldıracak. Duyuru, WB Games’in resmi web sitesinde Pazartesi günü yapıldı.

“Nemesis Sisteminin temel vaadi, kişisel müttefikleriniz ve düşmanlarınızla dinamik bir açık dünyada ilişki kurabilme yeteneğidir. Piyasadaki Ork’ları satın almak daha hızlıdır ve ek oyuncu seçenekleri sağlar. Bu seçimin, oyunumuzun kalbi olan Nemesis Sistemini baltalamak tehlikesiyle karşılandığını fark edersiniz, aksi takdirde yarattığınız müthiş oyuncu hikayelerini kaçırırsınız ve bir şey satın almasanız bile aynı hikayelerden ödün verirsiniz. Satın almanın mümkün olduğunun bilincinde olmak, dünyadaki batılmayı azaltır ve kişisel ordunuzu ve kalenizi inşa etme zorluğunu ortadan kaldırır.Neresis Sisteminin temel vaadini tamamen geri alabilmek için, kalıcı olarak ortadan kaldırılacaktır. Altın, Savaş Göğüsleri ve Savaş Gölgesinden Piyasa: Bu, gerçek dünya parası ile Gold satın alma seçeneği ve Savaş Göğüsleri’nden Ork’ın İzleri kazanma yeteneği kaldırılacak demektir. Oyuncuların kullanılmayan Altınlarını kullanmaları için verilen süre. Oyuncular, harcanmak için ayrılan sürenin sonunda Altın kullanılmamışsa, kalan Altın oyun içi öğelere dönüştürülür. ”

Https% 3a% 2f% 2fblueprint api production.s3.amazonaws.co m% 2fuploads% 2fvideo yükleyicileri% 2fdistribution thumb% 2fimage% 2f85378% 2fc2d3acf8 cc7b 4f6f b76c 226dc1fea3d9 div> div>Sen Ne düşünüyorsun?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nine + seven =

Jeff Goldblum inanılmaz 'Jurassic World Evolution' video oyununa geri döndü

Jeff Goldblum inanılmaz ‘Jurassic World Evolution’ video oyununa geri döndü

Bu Kickstarter tarafından finanse edilen oyun kartları temelde yıkılmaz

Bu Kickstarter tarafından finanse edilen oyun kartları temelde yıkılmaz