Diziler Hakkında

Venom filminden Tom Hardy’ye ilk bakış!

Venom filminden Tom Hardy'ye ilk bakış!
Venom filminden Tom Hardy'ye ilk bakış!

Venom filminin başrolü Tom Hardy‘nin filmdeki tarzını tanıtmak amaçlı yeni bir fotoğraf yayınlandı. Eddie Brock isimli karaktere hayat verecek olan Tom Hardy, tarzı ile büyük beğeni topladı. Son olarak Spider-Man 3‘te karşımıza çıkan Venom karakteri farklı bir hikayeye sahip olacak. Ancak, filmde Spider-Man‘in yer almayacağını tekrar hatırlatalım. Aşağıdan Tom Hardy‘nin Eddie Brock olarak yayınlanan görselini görebilirsiniz.

Tom Hardy’nin Eddie Brock halinde görseli yayınlandı

Venom filminden Tom Hardy'ye ilk bakış!

Venom rolündeki Tom Hardy dışında filmde, Riz Ahmed ve Michelle Williams‘da bulunuyor. Önümüzdeki yıl Ekim ayında vizyona girmesi beklenen filmin senaryosunu Fifty Shades of Grey‘in senaristi Kelly Marcel yazarken, yönetmen koltuğunda ise Zombieland‘in yönetmeni olan Ruben Fleischer bulunuyor. Tom Hardy‘nin filmde rol alacağı Mayıs ayında belirlenmişti. Eddie Brock isimli karakteri canlandıracak olan Tom Hardy, Peter Parker‘ın fotoğrafçı bir rakibi. Bir uzaylı parazitine maruz kalan Eddie, sonrasında Venom halini alır.

Venom filmi, Sony‘nin Spider-Man evreninde yapacağı ilk farklı film olacak. Spider-Man‘in şu an için Marvel Cinematic Universe‘de olması bir şeyi değiştirmiyor çünkü karakterin film hakları hala Sony‘nin elinde. Venom filminden sonra Sony‘nin bir diğer filmi Silver & Black olacak ve bu filmde Silver Sable ve Black Cat karakterleri ile tanışacağız.

sizlere www.blogperest.com farkıyla sunulmuştur

Blog Yazarı

Yorum Yaz

Yorum Yazmak İçin Tıklayın

Sizde Bir Yorum Bırakın

%d blogcu bunu beğendi: