Weed gerçekten depresyonu yener, ancak sadece doğru bir şekilde yaparsanız,
Weed gerçekten depresyonu yener, ancak sadece doğru bir şekilde yaparsanız,
içinde

Weed gerçekten depresyonu yener, ancak sadece doğru bir şekilde yaparsanız,

Weed gerçekten depresyonu yitirir, ama eğer sadece doğru bir şekilde puf yaparsanız, bilim adamları açığa çıkarır Bu, insanların endişe ve depresyonu yitirmesine gerçekten yardımcı olur (Sağlayıcı: Getty Images)

Bugün, dünyanın dört bir yanındaki insanlar fırsattan yararlanacaklar. 420 Günün kutlamasında büyük bir suçu duymak.

Bu yüzden sigara içmenin ruh sağlığına fayda sağlayıp sağlamadığını merak eden insanlar için iyi haberlerimiz var. Masterchef yarışmacı Londra Maratonunda çöküşten sonra ölüyor

Bilim adamları, 12.000’i inceledikleri “ilk kez bir çalışmanın” sonuçlarını ortaya çıkardılar. insanlar fırında olup olmadığını görmek için evlerinde taşlanarak d zihinsel sağlığı için iyi oldu.

Normalde, bu tür çalışmalar laboratuarlarda yapılır – paranoyaya eğilimli potheads için neredeyse en rahat yerlerdir.

Ancak Washington State Üniversitesi araştırmacıları, herbalistin aklına daha duyarlı bir görüntü çizerek Strainprint adlı bir uygulamadan verileri analiz ettiler. Bu da insanların 1 ila 10’luk bir ölçekte kannabis kullanmadan önce ve sonra deneyimledikleri semptomları derecelendirmelerine olanak sağlıyor.

Bu videoyu görüntülemek için lütfen JavaScript’i etkinleştirin ve HTML5 videosunu destekleyen bir web tarayıcısına yükseltmeyi düşünün

‘Esrarın depresyon, anksiyete ve stres üzerindeki etkileri konusunda yapılan araştırmalar çok nadirdir ve neredeyse tamamen yapılmıştır. Bir laboratuvarda oral yolla uygulanan THC hapları ile birlikte, “WSU’da psikoloji profesörü ve araştırmanın baş yazarı olan Carrie Cuttler dedi. Reklam Reklamcılığı

‘Çalışmamızla ilgili benzersiz olan, gerçekte baktığımız Tıbbi esrar p tarafından inhale esrar Bir laboratuvarın aksine kendi evlerinin rahatlığında kullanıyorlardı. ”

Bu uygulama aynı zamanda insanların hangi tür esrarın sigara içtiğini söylesin, bilim insanlarının her bir suşun farklı etkilerini incelemesine izin verir Yaban otunun içinde bir tane kannabis yumurtası bulmuş ve THC’de düşük ‘depresyon belirtilerini azaltmak için en uygun’ iken, herhangi bir esrar türünden iki puf anksiyete düzeyini düşürmüştür.

Sen Ne düşünüyorsun?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 × 3 =

Planet Earth, Venüs, Nasa araştırmacıları korku gibi 'cehennem' ölüm dünyası olmaya mahkum oldu

Planet Earth, Venüs, Nasa araştırmacıları korku gibi ‘cehennem’ ölüm dünyası olmaya mahkum oldu